Amerika’ya Hızlı ve Güvenilir Kargo Hizmeti | Turkey Cargo

Amerika’ya Hızlı ve Güvenilir Kargo Hizmeti | Turkey Cargo

Evrak, Zarf, Paket, Numune ve Etgb İhracat Kargoları

Turkey Cargo, Türkiye’den Amerika’ya yapılacak kargo gönderimlerinde hızlı ve güvenilir teslimatlar sağlamaktadır. İleri düzey havaalanları sayesinde Amerika kargo hizmetlerimizde herhangi bir aksaklık yaşanmamaktadır.

Turkey Cargo, bireysel ve kurumsal müşterilere yönelik olarak, ticari ve özel amaçlı gönderimlerde etkili çözümler sunmaktadır.

Yurtdışı kargo hizmeti, Türkiye’den Amerika’daki hedef noktaya hava yoluyla yapılan taşımacılık hizmetlerini içerir.

Amerika kargo hizmetleri, dünya çapındaki havaalanlarına yönelik yurtdışı kurye ve kargo hizmetlerini sağlar.

Türkiye’den yapılan uçak kargo gönderimlerinde, gümrük mevzuatlarına, kurallarına ve tarifelerine uyulması gerekmektedir.

Amerika’ya kargo gönderimlerinde, ürün ve mal değeri 800 ABD dolarını aşan gönderiler ilgili ülkenin gümrük mevzuatlarına göre vergilendirilir.

Bu sebeple gönderimlerde hassasiyet ve özen gösterilmeli, gönderi sürecinde bu hususlar dikkate alınmalıdır.

Bununla birlikte, ağırlık ve hacim açısından 300 kilogram üzeri kargo gönderimleri, gümrük mevzuat işlemlerine tabi tutulmaktadır.

Yurtdışı kargo gönderimlerinde, gönderinin başlangıç noktasından teslimatın gerçekleştirildiği adrese kadar tüm süreçler, size verilecek olan web sayfası üzerinden kargo takip sistemi ile izlenebilir.

Profesyonel kargo takibi sayesinde, göndericilerin endişeleri giderilmektedir.

Turkey Cargo ile yurtdışına ihracat yapmak, Türkiye içinde iş yapmak kadar kolaydır! 300 kg ve 15,000 Euro değerini geçmeyen, kesin ve ticari satış amaçlı yapılan, özel bir rejim gerektirmeyen ihracat işlemleri Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı (ETGB) ile dünyanın farklı noktalarından sipariş veren müşterilere teslim edilir.

Türk Ticaret Kanunu gereği yasak olan hiçbir ürün veya malın sorumluluğu kabul edilmez, yanıcı ve yakıcı gönderiler firmamız tarafından işleme alınmamaktadır.

Amerika’ya kargo gönderi seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen bu metni dikkatlice okuyun

 

 

 

Add a Comment

Your email address will not be published.

×