Express Kurye Fedex Ups Dhl Tnt

Türkiye’den dünyanın 219 noktasına fedex, ups, dhl ve tnt ile gönderim yapabilirsiniz. Turkey Cargo olarak uluslararası global kargo şirketleriyle uluslararası kapıdan kapıya kargo taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Turkey Cargo ile kapıdan kapıya ekspres hizmeti seçerek numune, hediye ve belgelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz.

Ayrıca ETGB gönderilerinizi bizimle birlikte yapabilirsiniz.

Türkiyeden ekspres kargo gönderirken gerektiren 2 gönderi durum vardır:

  • Bir numune veya küçük bir gönderi için
  • ETGB kargo gönderimi / Orijinal nakliye belgeleri ile nakliyesi. Mikro İhracat.

Kapıdan Kapıya Teslimat Ekspres Hizmeti

Bu hizmet ile gönderileriniz Turkey Kargo kuryeleri tarafından kapınızdan alınır ve dış hat çıkışlarınız aynı gün içinde işleme alınır. Bir çok Avrupa ülkesine 1 iş günü, Amerika’ya 1-2 iş günü gibi son derece hızlı transit sürelerde kargonuz alıcılarına teslim edilir. Bu süreçte tüm kargolarınızın anlık durumunu konşimento numaranız ile web sitemizden takip edebilirsiniz.

Kapıdan Kapıya Teslim Ekonomik Hizmet

Acil olmayan gönderileriniz için ciddi bir fiyat avantajı sağlayan kapıdan kapıya ekonomik hizmetimizi de tercih edebilir, transit süresi açısından kargo taşımacılığına göre 1-2 iş günü daha esnek olan hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Ekspres servis. Ekspres servis ile aynı özelliklere sahip olmasına rağmen, transit süresi Ekspres servise göre daha uzundur. Bu süreçte tüm kargolarınızın anlık durumunu konşimento numaranız ile web sitemizden takip edebilirsiniz.

 

ETGB

Bu hizmet ile 300 kg ve 15000 € fatura değerini aşmayan gönderilerinizi Elektronik Ticaret Gümrük Beyannamesi (ETGB) kapsamında herhangi bir işleme gerek duymadan alıcılarınızın adresine teslim ediyoruz. Bu süreçte tüm kargolarınızın anlık durumunu konşimento numaranız ile web sitemizden takip edebilirsiniz. Bu gönderim yöntemi ile gönderinizin vergi iadesini alabilirsiniz.

 

B2C E-TİCARET (Amazon – Etsy – Ebay – Aliexpress – Trendyol – N11 )

İnternet üzerinden sattığınız tüm gönderilerinizi kapınızdan alıyor ve alıcınızın kapısına kadar teslim ediyoruz. API entegrasyonu sayesinde ağır gönderileri olan müşterilerimiz için operasyonel süreçleri kolaylaştırıyoruz. Bu süreçte tüm kargolarınızın anlık durumunu konşimento numaranız ile web sitemizden takip edebilirsiniz.

Sigorta Proforma fatura ve ETGB kapsamında tüm giden gönderileriniz, fatura bedeli üzerinden maksimum 100 USD’ye kadar otomatik olarak sigortalanır.

Daha yüksek değerli gönderileriniz için de sigorta talebinde bulunmalısınız. Turkey Cargo, talep etmeniz halinde tüm gönderilerinizi son derece uygun fiyatlarla sigortalı olarak taşıyabilir.

Amazon Fba Türkiye türkiye’den amerika kanada almanya ingiltere fransa italya ispanya dubai amazon depolarına kolay kargo sevkiyat sistemi.

Ürünleriniz Türkiye’de istediğiniz noktadan alınır ve Amazon depolarına uygun paketleme yapılır. Dilerseniz tüm ürünlerde barkodlama işlemleri yapılarak satışa hazır ürünün rafa gönderilmesi için tüm süreç tarafımızca profesyonelce yönetilmektedir.

Türkiye Amazon yerine getirme hizmeti. -kolay nakliye toplamak -kolay nakliye belgeleri -%100 servis garantisi Yasak Ürünler 

Ürünler Başta hava taşımacılığı güvenliği olmak üzere çeşitli uluslararası kural ve yasalar çerçevesinde ve bunlarla sınırlı olmamak üzere Türkiye Kargo Taşıma Koşulları kapsamında, tarafımızca aşağıdaki eşya ve eşyaların taşınması yasaktır: ateşli silahlar Ateşli silahlar meclisi ateşli silah mermileri ateşli silah Herhangi bir silah ve parçaları Patlayıcı malzeme Marka Ürün Havai fişekler ve yanıcı patlayıcı içeren diğer ürünler bomba, el bombası El yapımı patlayıcılar ve ateşleyici cihazlar ve diğer patlayıcı maddeler ve türevleri Yapılışı ve tek işleyişi ateşli silah üretimi olan 3 boyutlu yazıcılar Bu kapsamda sayılan ürünlerin, eğitim materyallerinin ve sanat eseri sayılanların taklitleri Pasaport, kimlik belgesi ve benzeri resmi belgeler

YARDIMLARA İHTİYACINIZ VAR MI?

Özel bir teklif almak istiyorsanız lütfen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçin.

WhatsApp : wa.me/905416955262

Email : denizkarahan@turkeycargo.com.tr

×